Kdo akci organizuje?

Akci organizuje společnost Káva svět za podpory dalších významných sponzorů. Hlavním cílem akce je podpořit Ochranu fauny ČR, stmelit lidi, užít si pohodové odpoledne a večer, podpořit účinkující a rozšířit povědomí o tom, že i na venkovních akcích tohoto typu se můžete občerstvit na úrovni.

 

Proč?

Mejdan pro faunu vznikl s hlavní myšlenou uspořádat zábavné odpoledne a hudební večer, kde si díky bohatému kulturnímu programu přijdou na své rodiny s dětmi i jednotlivci, kde se setkají lidé, užijí si příjemnou atmosféru, budou se moci kvalitně občerstvit a podpořit drobné místní a okolní podnikatele a výrobce.

V červnu 2016 jsme podobnou jednorázovou akci pořádali v Sedlčanech. Měla velký úspěch, program zaujal děti i dospělé. Perfektní atmosféra na akci a následné pozitivní ohlasy nás navnadili k uspořádání podobných akcí častěji. A aby se návštěvníci mohli nejen dobře pobavit, ale také někomu pomoci, vznikla další myšlenka- podpořit touto akcí obecně prospěšnou společnost Ochrana fauny ČR, která sídlí v Hrachově u Sedlčan a funguje jako záchranná stanice pro opuštěná a zraněná zvířata a jako ekocentrum.

 

Kdy?

Mejdan pro faunu proběhne ve čtyřech termínech:

17.6. 2017 Bystřice
24.6. 2017 Sedlčany
15.7. 2017 Milevsko
19.8. 2017 Sedlčany

 

Předběžný program

13:00 - 18:00 program pro nejmenší- divadelní představení, klauni, písničky pro děti, diskotéka, vystoupení tanečních souborů

18:00 - 24:00 vystoupení místních a okolních hudebníků a kapel

 

Během celého odpoledne se můžete těšit na program ekocentra Ochrana fauny, skákací hrad, malování na obličej a mnoho dalšího

Vstup na všechny čtyři akce je ZDARMA!

Věříme, že se nám podaří uspořádat pohodová odpoledne na všech čtyřech místech a že všichni návštěvníci budou spokojeni.
Těšíme se!

 

Sponzoři

 

Sponzoři VI.

 

Sponzoři VII.

 

Sponzoři VIII.

 

Další sponzoři

 

Sponzoři II.

 

Sponzoři III.

 

Sponzoři IV.

 

Sponzoři V.